Preces atgriešana

Patērētāja atcelšanas tiesības


(Par patērētāju uzskatāma jebkura persona, kas slēdz darījumu, kura mērķis nav nekāda komerciāla, profesionāla vai saimnieciska darbība).


Nosacījumi pasūtījuma atcelšanai


Atcelšanas tiesības


Jums ir tiesības atcelt šo līgumu 14 dienu laikā, nenorādot atcelšanas iemeslu. Atcelšana ir pieejama 14 dienas, sākot no dienas, kad pasūtītā prece ir saņemta.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes izmaksas būs atmaksātas, kad mēs saņemsim visas pasūtījuma preces!


Lai īstenotu savas pasūtījuma atcelšanas tiesības, jums ir jāinformē mūs: AutoAgents.Lv, Lizuma iela 1k16, Rīga, Latvija, E-pasts: agents@autoagents.lv, par lēmumu atcelt pasūtījumu, pa e-pastu. Lai to izdarītu, vienkārši rakstiet e-pastu brīvā formā par attiecīgā pasūtījuma atcelšanu.


Viss, kas jums jāizdara, lai izpildītu atcelšanas noteikumus, ir jānosūta mums paziņojums, lai īstenotu savas atcelšanas tiesības, pirms norādītā derīguma termiņa beigām!Atcelšanas sekas


Ja jūs atceļat savu pasūtījumu, mēs apņemamies nekavējoties atmaksāt visus no jums saņemtos maksājumus 14 dienu laikā, sākot no brīža, kad esam saņēmuši paziņojumu par pasūtījuma atcelšanu, esošajā kārtībā, tai skaitā piegādes izmaksas, izņemot jebkurus citus papildus izdevumus, kas saistīti ar jūs izvēlēto piegādes veidu, kas atšķiras no mūsu piedāvātās (standarta piegādes)! Mēs atmaksāsim naudu ar tādu pašu maksājuma metodi, ar kādu mēs esam saņēmuši maksājumu no jums, ja vien citādi nav norādīts iepriekš. Klients neveic nekādu papildu izdevumu kompensāciju.


Kas attiecas uz precēm, kuras tiks nosūtītas atpakaļ


Mēs varam atlikt kompensāciju, kamēr mēs saņemsim preci atpakaļ uz mūsu adresi.


Jums ir pienākums nosūtīt preces atpakaļ pie mums 14 dienu laikā, skaitot no dienas, kad jūs darījāt mums zināt par savu lēmumu atcelt pasūtījumu uzņēmumam AutoAgents, Lizuma iela 1 k16, Rīga, Latvija. Šis periods tiek uzskatītas par izpildītu, ja jūs nosūtītā preces ir atpakaļ pirms tā termiņa beigām. Visi papildus izdevumi ir jāveic jums.
- Pasūtījuma atgriešanas beigu noteikumi un nosacījumi -


Atcelšanas tiesības: Izņēmumi


Pastāv leģitīmi izņēmumi attiecībā uz atcelšanas tiesībām un mēs saglabājam tiesības tos piemērot šādos gadījumos: atcelšanas tiesības netiks piemērotas precēm, kas ir izgatavotas pēc pasūtījuma, gadījumā, ja patērētājs ir pieprasījis tās speciāli izgatavot, vai ja tās atbilst patērētāja prasībām.


Atcelšana tiesības nav attiecināmas uz preču piegādi, ja tās pēc piegādes ir sajauktas ar citām precēm vai bojātas.